HouseKeeping, bir konaklama işletmesinin temizliği, düzeni ve bakımı görevlerinin yürütüldüğü departman olarak tanımlanır. Süral Oteller bünyesinde yer alan tesislerimizde gururla övündüğümüz bir çok hizmetlerimizden biri de HouseKeeping hizmetimizdir. Misafirlerimizin konakladığı odalarımızın ve tüm otel alanlarının düzenli ve temiz olmasını sağlayan ekibimiz hizmet kalitemize önemli katkı sağlamaktadır.

Housekeeping ekibimiz adeta birer isimsiz kahramanlardır. Ancak sundukları hizmet otellerimizin misafirlerimizin zihninde oluşan kalite algısına direkt etki eder.  Bunun bilinci ile ekibimiz işlerini büyük bir titizlikle yapar. Sürekli eğitim programları ile kendini geliştirir. Temizlik esnasında kullandıkları malzemelerin özelliklerini ve kullanma becerilerini eğitim programları ile sürekli geliştirirler.

30 yıldan fazla bir süre otellerimizde binlerce misafirimize hizmet verdik. Misafirlerimizin bir sonraki tatillerinde yine tesislerimizi tercih etme oranı çok yüksektir. Biliyoruz ki misafirlerimizin tekrar tesislerimizi tercih etmelerinde HouseKeeping ekibimizin de katkısı büyüktür.

Holidaycheck 2019 Yaz Dönemi Avrupa tatilcilerinin Antalya bölgesi değerlendirmeleri sonucu Süral Resort ve Süral Garden otellerimizin başarı ödülüne layık görülmesi de tüm çalışma arkadaşlarımınız özverili çalışmalarını taçlandırmaktadır.

Çoğu zaman zamanla yarışan Housekeeping ekibimiz işlerini severek yapıyor ve misafirlerimizi de şaşırtmayı ihmal etmiyorlar.

Housekeeping ekibimizin eserlerinden bazılarını sizlerle de paylaşmak istedik…

Author

Write A Comment