Türk turizminde büyük bir ilki başlatarak, 1986 yılında merhum Süleyman Süral tarafından kurulan Süral Otel ile iş hayatına başlayan Süral Grubu, Süral Garden Otel, Süral Saray Otel ve Süral Resort Otel ile 33 yıllık tecrübesi ile birbirinden farklı tatil alternatifleri sunuyor.

Başta turizm olmak üzere, her alanda ilklere imza atan Süral Grubu , farklı sektörlerde de sesini duyuruyor. Bunların ilki ve belki de en önemlisi, merhum Süleyman Süral’in en büyük hayali olan Süral Su yatırımıdır. Toros Dağları, Burmahan Köyü’nde 1400 metre yükseklikte bulunan kayadan kaynayan Gürlevik doğal kaynak suyu, en doğal haliyle, son teknoloji ile donatılmış tesislerde şişelenerek hizmete sunulmaktadır. 

Süral Su’yu, Türkiye’nin doğal kaynak suyu ile üretilen ilk birası Perge Malt yatırımı izlemiştir. Perge Malt, Alman bira saflık normlarına göre üretilerek, eşsiz lezzeti ile sizlerle buluşmaktadır. İçecek sektöründeki yatırımlar, Side Cola meşrubat grubu ile hız kazanmıştır. 

Süral Grubu’nun atılım içinde olduğu farklı ve parlayan bir sektör de, Süral Green çatısı altında faaliyet gösteren tarım işletmeleridir. Süral Green, Türkiye’nin en önemli topraksız tarım seraları, narenciye plantasyonları, soğuk hava depoları ve paketleme tesisleri ile tarım sektörünün öncüleri arasında yer almaktadır. 

Otelleri, su , bira ve içecek fabrikaları, tarım işlemeleri ile hizmet kalitesini gözler önüne seren Süral Grubu, kurucusu merhum Süleyman Süral’in miras bıraktığı vizyoner yönetim anlayışı, mutlu çalışan odaklı kurumsal etik ilkeler ve sosyal sorumluluk bilinciyle, bölgesi ve ülkesi için katma değer yaratmaya devam ediyor.

Author

Write A Comment